Monitor - PC

Dobrý den,mám problém s propojením monitoru s pc. Používám kabel DVI a problém se objevil až dnes. Koupil jsem si 4x2 Gb ramky a po vložení a nastartování pc se mi pouze ukázalo, že mám zapojený DVI kabel, ale nic se mi tam nezobrazilo. Je možné, že za to můžou ramky nebo problém bude jinde a pokud někdo má nějakou radu, budu jen rád. :)

Odpovědi na otázku

Skusal som zobudit moju kamatatku, co prevadzkuje vestirnu, ale uz spi.Do akej automatickej pracky si vlozil " 4x2 Gb"?(dufam, ze je to preklep 4x2 Gb= 1GB)Aka zakladna doska, alebo aky notebook?Ked mas trojizbovy byt, tak v kazdej miestnosti mozes zapojit jeden vysavac.V pocitacoch to tak nefunguje, hovori sa tomu kompatibilita RAM modulov zo zakladnou doskou.Na webe vyrobcu dosky, alebo notebooku (neuviedol si), najdes tzv "Compatibile list" kde su uvedene testovane moduly RAM.Tak sa pozri sam na webe vyrobcu (ZD, NB), alebo napis prisne tajny hardver a prisne tajne moduly RAM.

Zkontroluj, zda se při vkládání nových RAM do počítače neuvolnily nějaké další kabely nebo karty v počítači.