» Poradna » Notebooky

Modrá smrt

Je možné v nouzovém režimu nebo stínové kopii nějak připojit ntb k internetu? Děkuji

Odpovědi na otázku

proto je tam "Nouzový režim se sítí"

A pakliže tam tahle možnost není?

...pak jsou tyhle služby vypnuté... Můžeš zkusit nabootovat OS z flash/CD a vykašlat se na nouzově naběhnutý systém. Pak by jsi se na net dostat měl.

Díky moc za radu, ale počítám, přítelkyně v Norsku takhle vybavená není. Ještě poslední dotaz...dají se ty vypnuté služby i ve stavu modré smrti nějak zapnout?

Ve stavu BSOD nezapneš nic. Dokonce ani v Norsku....Ať zkusí obnovení systému. Ale pokud se jedná o HW závadu, tak jedině servis.

Ani v CCCP? Neverím.

Ten obrat, co napsal Juwa měl smysl, ale tvá snaha bejt vtipnej za každou cenu postrádá jakejkoliv náznak vtipnosti.Prostě jen takovej výkřik do tmy zoufalého Kiskofila, apropo, už tvůj idol spálil rudou knížku ?...