» Poradna » Windows (a jiné OS)

Modra smrt kdyz znova zapnu pc tak zase nabehne modra smrt.

Ahoj lidi mam dotaz normalne mi sel pc zapl jsem si hru konkretne league of legends a najednou mi na pc nabehla modra smrt, to mi nabihalo uz i driv ale bylo to tak jednou za mesic malokrat, vcera ale kdyz jsem opet hral league of legend opet mi nabehla modra smrt, kdyz jsem zapl pc , obraz najednou zacal byt rozmazany ale tak nejak se to dalo prekousnout, rekl jsem si ze preinstaluju windows a bude to v pohode, ale neni. kdyz se chci dostat k prihlaseni pc tak mi to predtim zase nahodi modrou smrt a takhle furt dokola, jinak haze mi to , stop 0x00000116 (0xfffffa8007a72010, 0xfffff88004b29420, 0x0000000000000000, 0x0000000000000002) Nvlddmkm. Sys - address fffff88004b29420 base at fffff88004a0f000, datestamp 4c3a5074Nevite cim to muze byt? Jestli hdd nebo graficka karta

Odpovědi na otázku

Tohle mi kdysi dělal vadný HDD.

Ono pokud ti PC ukáže BSOD jen třeba jednou, klidně i jednou za měsíc, tak asi není něco v pořádku a nevěnovat tomu pozornost je omyl. Pokud je rozmazaný obraz, zkusil bych reinstalaci driveru grafiky, nebo pokud máš nejnovější tak zkusit nějakou starší verzi. Každopádně je nutnost vypsat konfiguraci PC.

sežeň si Live CD ubuntu, spusť a přes něj zkontroluj HDD. Pokud se ukáží vadné sektory, zkus W. přeinstalovat. Pokud to nepůjde, tak HDD vyměnit.