» Poradna » Ostatní

Modrá obrazovka

Ahoj, neustále mám problémy s modrou obrazovkou, níže je zkopírované, co to v posledních dnech hlásilo za chybu:Crash dump directory: C:\Windows\MinidumpCrash dumps are enabled on your computer.1.) On Wed 17.5.2017 16:52:38 your computer crashedcrash dump file: C:\Windows\memory.dmpThis was probably caused by the following module: Unknown (0x7FEF4E54E07) Bugcheck code: 0x7E (0xFFFFFFFFC0000005, 0xFFFFF88004D63650, 0xFFFFF8800359A918, 0xFFFFF8800359A170)Error: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLEDBug check description: This bug check indicates that a system thread generated an exception that the error handler did not catch.A third party driver was identified as the probable root cause of this system error. Google query: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED2.) On Wed 17.5.2017 16:49:30 your computer crashedcrash dump file: C:\Windows\Minidump\051717-41901-01.dmpThis was probably caused by the following module: ntoskrnl.exe (nt+0xA9696) Bugcheck code: 0x1000007E (0xFFFFFFFFC0000005, 0xFFFFF800034AE696, 0xFFFFF8800370F668, 0xFFFFF8800370EEC0)Error: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_Mfile path: C:\Windows\system32\ntoskrnl.exeproduct: Microsoft® Windows® Operating Systemcompany: Microsoft Corporationdescription: NT Kernel & SystemBug check description: This indicates that a system thread generated an exception which the error handler did not catch.This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem. The crash took place in the Windows kernel. Possibly this problem is caused by another driver that cannot be identified at this time. 3.) On Sat 13.5.2017 0:18:25 your computer crashedcrash dump file: C:\Windows\Minidump\051317-60434-01.dmpThis was probably Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Nejjednodušší řešení je reinstalovat. Pokud to nepomůže, jedná se o HW problém >> servis.

No, tak to bude pěkná pálka, protože jsem už reinstalovala dvakrát...

Nechcem kuvikať.... ale ty máš totálne rozbitý operačný systém.... Okrem problémov s ovládačmi sa tam vyskytujú problémy so samotným jadrom OS.Takže - zálohovať svoje osobné súbory, pozháňať potrebné ovládače podľa systému, zariadenia, niekde uložiť a reinštal systému - od začiatku.

Vše, co jsi vypsal jsem už udělala dvakrát. Ovladače, reinstal.... Nepomohlo

a mimochodem, product key nefunguje :(

Pokud jsi neformatovala HDD,tak bodejd by fungoval.

Nesdělila jsi hw sestavu ani typ NB.Příčinou může být např.:a/ vadný modul RAM;b/ nekompatibilní ovladač WiFi;c/ fyzicky poškozený NIC WiFi;d/ rootkit.Co s tím?1) Memtest (boot z ext. média), nejlépe přes noc.Výsledek?2) Instalace aktuální verze ovladače WiFi od výrobce NB.Jsi si jistá, že je zakázaná automatická instalace ovladačů z MS WU?Pomohlo?ANO:OKNE:3) Antirootkit, např. TDSSKiller od Kaspersky Lab:https://support.kaspersky.com/viruses/disinfection/5350Nic nenašel?4) Boot ze záchranného média, vytvořeného ve W7 -> Obnova zdravého stavu OS ze zálohy.Pomohlo?ANO:OKNE:Servis -> diagnostika závady -> výměna vadného hw (pravděpodobně modulu NIC WiFi).