» Poradna » Windows (a jiné OS)

Modra obrazovka

při práci na počítači mi najednou vyskočila modrá obrazovka http://leteckaposta.cz/495894150, co s tím?

Odpovědi na otázku

vyzera to na problem s pristupom do pamate RAM, skuste ju otestovat programom memtest alebo niecim podobnym, ak je pamat dobra, problem moze byt HW charakteru alebo aj SW charakteru, presne to urcit je len formou testov.

Reinstal celeho pc potom kdyyž tito bude stale naskakovat tak bych to začal řešit... taky sem měl takové problémy vyřešeno reinstalací windousu

Zdravím,tento podobný problém jsem řešil na mém NTB HP Pavilion dv6 s OS WIN7 64-bit. záleží právě na zobrazeném chyb.kódu-viz.řešení na microsoft.com-jenže počítejte právě s tím,že je tam napsané právě to co tady už radí předchozí lidé. Nejdřív jsem googlil a pak jsem dělal kompletní testy z BIOSu-jak HW tak antivirovou kontrolu-výsledek byl že vše bylo OK,ale problém nadále trval. Tak jsem si přesně zjistil ve WIN7 kdy se toto děje a kupodivu to způsobovala aktualizace WIN7,která se instalovala než problémy začaly a pád pak způsoboval Norton 360 (antivir). Bohužel nepomohla ani reinstalace Norton 360. Pomohlo až reinstal celého systému-pak byl pokoj. Záloha dat se mi tímpádem vyplatila. Hodně štěstí, protože blue screen je vážnej problém pro systém.

Zdravim tato hlaska sa vyhadzuje pri startovani pocitaca. Ide o chybu po aktualizacii windows 7 ktore su cracknute resp na ktrorych bolo pouzity REMOVE WAT. Pri starte F8 spustite si obnovenie poslednej dobrej konfiguracia toto riesenie pomaha.

Pamet to nieje celkom urcite nakolko ta polozi system az ked sa yapise do poskodeneho banku hodnota a opetovne nacita a nasledy nezmysel vyvola vinimku. Skuste ist do safe modu ale garantujem vam ze vam to padne presne v rovnakom case ako pri normalnom boote