» Poradna » Mobily

Mobilní Telefon

Dobrý den mám Honor 4C a přestal fungovat ukázal se tam zelený panáček a nic. Děkuji předem za rady.

Odpovědi na otázku

Tento problém se mi naskytl také ale musel jsem reklamovat telefon niní vše OK

Mně reklamaci neschválili Niní jsem v prde....

Niní? Ojojoj...

Stalo se to protože si mobil nestáhl a nenainstaloval aktualizace proto se seknul a po restartu se objeví zelený Android. Ale mobil se dá opravit stačí dát USB debburg a CMD okno v pc ale pokud nemáte zaplé v mobilu Usb debburg musíte mobilní telefon reklamovat

Děkuji všem za odpovědi snad reklamaci vyřídím

Honor 4C je problémové zboží když jsem si koupila tento mobil už po prvním týdnu se stalo totéž na co se Pan Petr ptal. Můj nový mobil je Samsung Galaxy S5 mini a je SUPER

Tento problém je pouze u zakoupených mobilů v roce 2016 a reklamace jsou problém nebo také dát opravit ale už za peníze.Já mám kliku mám Iphone 7 takže jsem v pohodě

Mě když se ukázal poštovní panáček Prestigio, což je lepší telefon jak kajési Honory, vyndal jsem baterku, nechal spočinout a vrátil ji. Nebo i když se ukázaly popisky. A multiphone fachá dál. Ale to je lepší telefon, má vyndavací baterku.

Prestigio nejlepší telefon? Kamo co bereš za fet? Chci taky trochu.