» Poradna » Mobily

Mobilní telefon? Babo raď

Ahoj,potřebuji poradit s výběrem telefonu Nebudu to moc okecávat,ale zrovna vám řeknu moje parametry.. *kvalitní zadní foťák (foto i video) *aby měl i přední kameru :D *do 6000kč *co nejméně lagů* 3G síť *Android (aspoň KiKat)*výdrž baterie aspoň ceý den..*šli tam psát emoji *možnost vložit paměťovou kartu*kvalitní display*dobrý zvuk-na barvě mi nezáleží Doufám,že mi poradíte a předem dík :)

Odpovědi na otázku

No tak parametry zadání znáš, tak nebuď líný a najdí si ho sám.

Vidím, že na první místo jsi dal požadavek na kvalitní snímky. Z toho mi vyplývá na výběr něco z portfolia SONY, které dělají slušné fotky. ☺

Z1 Compact :) popřípadě vyší model na bazaru.

"Babo raď"bacha, aby tě ombudsmanka nehnala k soudu za "genderově nevyvážené" a "diskriminující" dotazy, když chceš radu jen od žen

*kvalitní zadní foťák (foto i video) *aby měl i přední kameru :D *do 6000kčA co volání, adresář, SMSky...? Na to co chceš si kup kompaktní foťák, pak ti na volání stačí https://www.google.cz/search

Foťák (rozuměj modul kamery) od Sony má kde jakej čínskej telefon :)