» Poradna » Mobily

Mobilní telefon 10 000Kč Honor8 či Hauwei P9 lite....

Dobrý den,mám v plánu si pořídit mobilní telefon s cenovým limitem 10 000+-mezi mé hlavní adepty zatím patří Honor 8 nebo Hauwer p9 litemohu Vás poprosit o názory případně i další typy...Požadavky: větší výdrž baterie, slušný fotoaparát, displej okolo 5 palců ale jsem ochotný udělat kompromis, slot na SD, rychlonabíjení, podpora CZE LTE, android verze 6 s podporou na 7Ohledně honor8 se trochu bojím těch skleněných zad...Děkuji.

Odpovědi na otázku

lumia 950

Děkuji za tip ale z W jsem velice zklamán.. osobní problém měl jsem 7.5,7.8 .... měl jsem možnost si WP 950 vyzkoušet a bohužel ne....je to důvod přechodu na Android. Jeden z důvodu je MS Store

LG G4

Šmarja prošel sis aspoň recenze a porovnal parametry nebo zase tu jen plácáš? Honor 8 je o 4K dražší a asi ve všem lepší, co chceš od nás slyšet? Oba dva jsou dobří, P9 lite ale jen pokud máš nízký rozpočet. V tvém případě z toho logicky vypadne Honor 8.