» Poradna » Mobily

Mobil pro sestru do 4 k

Dobrý den,Mel bych dotaz na mobil promoji sestru do 4k takže jde hlavně o vzhled a velikost displeje vybral sem jí zatím jsem objevil http://www.czc.cz/aligator-s4700-duo-hd-bil... kdyby jste věděli o nějakém jiném nebo jestli existuje jiný levnější a dobře vypadajcí

Odpovědi na otázku

Ajak my můžem vědět jak vypadá mobil který se líbí tvé 8-mi, 15-ti, 25-ti 40-ti leté sestře? Co vůbec by požadovala od mobilu? Jen volat a psát SMS, nebo něco s OS, nebo klasiku bez OS....To je opravdu dost blbá otázka vybírat mobil pouze podle ceny.... Za ty prachy může být třeba i Xiaomi....

Nokia Lumia 530 nebo 630 více barevných variat (takže určite vybereš ten správný) kvalita za nízkou cenu a hlavně to nemá ten za*****j android :D věr mi když ji koupíš tenhle s androidem po půl roce bude mít chuť s nim třísknout :D

Ano - protože TOBĚ se nelíbí Android a neumíš s nim tak toporuč takové plečky s přiblblým win....

řekni mi jedinou věc ve které má android navrch před windows phone krom toho že pro android je ZATÍM více aplikací??? tak já začnu Android: bugy, vysoká náročnost na HW, jsi neustále pod dozer google, více zavirovaných aplikací..... WP: bugy = 0, náročnost na HW = nízká,aplikace dostupné přes store bez virů, svižnost.... Znáš takový ten pocit kdy se ti telefon nebo tablet tatolně zasekne a musíš ho restartovat?? Já ne už 4 roky používám telefon s WP a ani jednou se mi to nestalo...

Znáš takový ten pocit kdy se ti telefon nebo tablet tatolně zasekne a musíš ho restartovat?? Já ne už hoooodně dlouho používám telefon i tablet as Androidem a ani jednou se mi to nestalo...

Figan, on s ním třískat nebude a sestra tomu nerozumí...jinak by si vybrala sama

Možná by mohl stačit LG F60, pokud oželíš, že má paměť 4GB a rozlišení 800x480