» Poradna » Mobily

Mobil kolem 6000 (Huawei vs Xioaomi)

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat na radu, který mobilní telefon si koupit. Uvažuji o koupi jednoho z těchto dvou telefonů. Který byste mi doporučili? Popřípadě nějaký jiný v téhle cenové kategorii? https://www.alza.cz/huawei-p9-litehttps://www.alza.cz/xiaomi-redmi-3s-lteDíky za odpověď!

Odpovědi na otázku

Ahoj s těch dvou je lepší HUAWEI P9, ale i o něco dražší,Taky je u náš HUAWEI značka známější a i časem bude mít nějakou hodnotuo Xiaomi bych to neřekl, já bych volil HUAWEI P9 mám ho taky a žádný problém

Co presne myslis tou hodnotou? Jako hodnotu znacky? Nebo telefonu pri naslednem prodeji? Pokud to durhe, tak naopak, diky Qualcomm chipsetu ceka Redmi 3S jeste dlouhy zivot, u Huawei to s Kirni nebude ani nahodou tak ruzove.

Za 6 bych doporučil Umi Plus. +-5 tisíc + 1 tisíc za DPH z číny.

To je návrh za všechny prachy :)))))))

Takže raději Huawei než Xiaomi? Chtěl bych to spíš s českou distribucí, než dovážet něco z Číny :D

Nic z Ciny dovazet nemusis, Xiaomi v Global Edici koupis i u nas bez problemu.

Obě to jsou slušné značky, záleží na tvých potřebáchDle porovnáníhttp://www.gsmarena.com/compare.php3- to Xiaomi se zjevně jinde prodává jako "Xiaomi Redmi 3s Prime" proto je v porovnání- Huawei má poloviční interní úložiště než Xiaomi, ale je tam slot na kartu, tak otázka, jak moc to vadí... mrkni se, zda se náhodou karta necpe místo jedné SIM, pokud potřebuješ využívat dualSim- vyšší rozlišení displeje u Huawei je podle mne na téhle velikosti zbytečné- Xiaomi má infračervený port, takže jestli máš televizi nebo hifi věž s normálním dálkovým ovladačem, tak se to pak místo něj dá ovládat mobilemZnačky Xiaomi bych se vůbec nebál, je kvalitativně na úrovni ostatních jako Samsung, HTC apod. - nejde o žádný čínský šunt.

Redmi 3S ma obrovskou vyhodu v pouzitem chipsetu od Qualcommu. Do budoucna lze ocekavat lepsi podporu jak ze strany vyrobce, tak hlavne ze strany komunity. Ja bych sel do nej. P9Lite neni spatny, ale Kiriny jsou v grafice nevykonne a do budoucna muze byt problem s podporou alternativnich ROM jako napr. CM.

Zapomnel jsem na hlavni vyhodu Redmi 3S a tou je baterie. Redmi 3S bez problemu vydrzi dva dny, pri umirnenem pouzivani i tri. P9Lite budes muset nabijet kazdy den.

no p9 litee je asi lepší ale taky stojí o víc jak 2 000 víc takže podle cenovky