» Poradna » Mobily

Mobil do 5k - 2 favoriti

Ahoj,chtěl bych si pořídit novou náhradu za můj dosavadní Huawei Ascend G300.Chtěl bych do něj investovat max. 5000,-Displej mezi 4,5" a 5"Po dlouhéhm rozhodování jsem na vážkách mezi LG Optimus L9II a Prestigio Multiphone 7500.U Prestigia mě láká lepší foťák a trochu lepší vybevenost. LG zase vede výdrží a lehce menšími rozměry (jasně 4,7" proti 5" bude vždy menší).V užším výběru byl ještě Xiaomi Hongmi.Poraďte prosím ti, kdo s těmito mobily máte nějakou zkušennost, pro který se rozhodnout. Případně nějaký tip na obdobně vybavený mobil do 5k který jsem možná přehlédl.Dík moc

Odpovědi na otázku

Předesílám, že nemá cenu kupovat něco extra drahého, už jednou jsem udělal chybu, že jsem koupil samsung galaxy ace 2 za 6000,- a dnes se vykupuje pod 2000.... Koukni třeba na PRESTIGIO MultiPhone 5453 DUO, 4.5"qHD IPS, Dual SIM, Android 4.4, Quad Core 1,3GHz, 8GBCena nějakých 3200 a myslím, že je pně dostačující

doporučím ti to Xiaomi, ale v updadovaný verzi s lepším HW, tj. RedMi 1s...

A s bídnou MIUI ROM,která je plná chyb a nedodělků

plná chyb je třeba i ROMka od samsungu... Jenže tam na opravu můžeš čekat klidně i několik měsíců (pokud se někdy dočkách..), kdežto od MIUI chodí updaty každej tejden...

Moto G.

A co to LG?Srovnával jsem si to na mobilmanii a nevycházel z toho srovnání nijak špatně

doporučím Xiaomi Redmi 1S - měl jsem v ruce, zkoušel jsem a viděl ho i rozebraný Fakt dobrý telefon.

A ta 1S verze má už ty kontextový tlačítka (menu, home, z5) podsvětlený, nebo ne?

pokud si pamatuju, tak ty symboly svítily červeně

Pamatuješ si špatně - tlačítka nejsou podvícena ani u jedné verze

Zdarec,jak píše AI Wintermute,plný souhlas s ním,taky bych doporučil Xiaomi Redmi 1S.Za cenu necelých 5 tisíc super telefon s pěknou výbavou,displejem,atd Info o něm najdeš na netu.Ohledně Prestigia-měl jsem ho taky,ale spracování nic extra,a třeba fotky-to byla hrůza

Za cenu 5000,- ? Jen blázen dá 5000,- když ho může koupit za 3000,-Kč přímo z číny.U drahého telefonu bych se z číny rozmýšlel, ale za 3000,- to nemá konkurenci

Toho LG L9II bych se nebál ten poslouží dobře...

Asus ZenFone 5 - perfektníhttp://www.asus.com/cz/Phones/ZenFone_5_A501CG/

Zkus tenhle http://mobilni-telefony.heureka.cz/acer-liquid-e3/specifikace/Má 13mpx, 4 jádra, 1.2 GHz, 4,7 palců,