» Poradna » Mobily

Mobil do 5000tis korun.

Ahoj lidi, potrebuji si koupit nový telefon, strop je 5 000 kčZatím se mi zalíbili Samsung Galaxy J5 a Samsung Galaxy S5 min ale nevím furt který je lepší.Hry nehraji, jen FB,Messenger,YouTube,Twitch,Volani,Sms,Internet, zadne foceni atd.Nemam rad znacky jako Xiaomi,HTC a pod, spatne zkusenosti. Se samsungy sem zatim spokojen doposud sem mel samsung galaxy s3 mini v pohodě mi stačil, bez zaseku, 2 roky stary ale ted sem se neuvedomil a plaval sem s ním v bazene asi 2hod a potom uz nesel zapnout :)

Odpovědi na otázku

Galaxy J5 - novější, lepší baterie, konstrukce s kovovým rámemPokud Ti tedy nebude vadit že nemá automatickou regulace jasu a podsvícení navigačních kláves.Nebo přidat a jít do Honor 7 Lite.

S tímto rozpočtem můžeš koukat i po tomto:http://www.vertu.com/cz/en/homeZa zbytek si postav dům...

lumia 640 nebo 650

bazarovej iphone 5/5s

"Se samsungy sem zatim spokojen"Tak to ti neporadím - šamšungy zase nemusím já a věřím značkám co ty nemáš rád....