» Poradna » Mobily

Miui 12 rozdělení obrazovky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak u MIUI 12 rozdělit obrazovku. Neví někdo?

Odpovědi na otázku

Ťuknout na nabídku Rozdělení obrazovky.

Jednoduse. V navigacnich tlacitkach zvol ctvrecek, dlouho podrz na prvni aplikaci, objevi se nabidka. Druhe od vrchu jsou dve vodorovne carky - rozdeleni obrazovky. Klik na ne. Pak vybiras druhou aplikaci z nabidky. Bohuzel je MIUI trochu hloupe a nabizi i aplikace (ve vyberu druhe aplikace) , ktere rezdeleni nepodporuji

Tak to možná fungovalo ve středu, po poslední aktualizaci při podržení dlaždice vyskočí "Podrobnosti o aplikaci" a volbu pro rozdělení obrazovky jsem nikde ani nenašel. Aktualizoval jsem proto, že ta ikona rozdělení z ničeho nic zešedla a stala se nefunkční.

V neděli to funguje stejně, jako v úterý. Když je spuštěna aspoň jedna aplikace, vlevo nahoře v Poslední aplikace je nabídka Rozdělení obrazovky.

No, právě že tam neni, prostě po aktualizaci zmizela Redmi 8/4-64, MIUI 12.0.3.0

Přesně! Vždy to šlo, a teď to tam prostě není!

Když nic nefunguje, nastav si v Nastavení, Zástupci tlačítek, Vstup do rozdělené obrazovky dlouhý stisk tlačítka Domů, Menu nebo Zpět.

Díky! Jsi bůh! Tak na tohle bych fakt nepřišel... Sice jsem musel zas zapnout tlačítka místo gest, je to celý jak šťourat se v levym uchu pravou rukou, ale fuguje to. Dík!

Tak ono to nebude novym MIUI, ale jestli jsi nahodou medostal novy Android. Jinak to tak fungovalo i na MIUI 11

U kterého nového to nefunguje?

To ja nevim, mam to stejne s MUIU 11 i 12, ale na A10. A11 ocekavam kazdym dnem Redmi Note 9 Pro. Je pravda ze se nabidka poslednich aplikaci zmenila, ale mam ho jiz s A10 ikdyz se menilo MIUI.

Tiež mám Mjuáj 12.08. Ktátko stlač kocku, kedy sa Ti zobrazia aplikácie (obdoba alt-TAB), dlho podrž palec nad nejakou app a vedľa nej budeš mať 3 ikony - zámok, 2 obdĺžniky a 6hran. Ťukni na 2obdĺnik.

Výše píšu, co je tam teď místo tebou zmiňovaný volby. Neřeš - vyřešeno

Tak Xiaomi blog vydal i navodhttps://xm.cz/blog/miui-12-tipy-a-triky...

...čti diskusi pls

MIUI i android dnes aktualizace naRedmi Note 7. Moc prosím o pomoc. Nejde rozdělit obrazovku. Podle toho návodu výš to snad taky nejde. Nevím co mám dělat..

Stejný problém. Taky nevím co s tím. Ve spuštěných aplikacích nabídku rozdělení obrazovky nemám a v nastavení Zástupci tlačítek mi to možnost nastavení rozdělení obrazovky také nenabízí. Mám MIUI Global 12.0.8

Po poslední aktualizaci mám stejný problém. Už někdo ví co s tím?

Pořád nikdo neví, jak na to? Uvedené postupy nefungují ??

Taky pořád nevím a dost by mi to pomohlo.

píše výše týpek, jak to udělat v nastavení pomocí dlouhého podržení tlačítka otevřených aplikací. hawk

Téma není zcela aktuální, ale třeba to tu ještě někomu pomůže. Řešil jsem x dní zpět stejný problém u POCO M3pro. Teprve nedávno přišla aktualizace na Miui 13 a rozdělení nefunguje( v 12.5 fungovalo spolehlivě) V "nedávných aplikacích" se při dlouhém podržení objeví jen menu podrobnosti aplikace a zkratku tlačítka nastavit pro tuhle funkci nelze, takže všechny rady (nejen)v tomto vlákně jsou konkrétně pro můj příběh zcela nefunkční... Řešení (byť s kompromisem) ale nakonec je a tím je aplikace Split Screen. Není zcela ideální, zkratky pro 3 systémová tlačítka mi nevím proč stejně nefungují, ale alespoň spuštění rozdělení z Notifikace nebo Tlačítka přístupnosti je funkční!