» Poradna » Notebooky

Místo vzorců obrázky

Zdravím, prosím, poradte mi, aby se mi při otevření dokumentu word ze starší verze do nové 2013, kterou jsem si legálně koupila neukazovaly ve vzorcích obrázky. Viz odkaz, děkuju http://s14.postimg.org/ciwf1qsgh/obr.png

Odpovědi na otázku

Na tých vzorcoch - zmeniť znakovú sadu - označ si tie riadky - hore zistíš, čo za znaková sada je použitá - nájdi si inú alfanumerickú - teraz v tých vzorcoch máš znakovú sadu grafickú....

ted prosím nějak jak kam mám kliknout...děkuju

hezké obrázkové písmo