» Poradna » Ostatní

Místo vytištěného textu vytisknu černou stránku, mám tiskárnu Samsung ML-1670

Prosím o radu? Mám tiskárnu Samsung ML-1670, vytiskla jsem několik stránek normálně text byl normální. Při tisku další stránky jsem vytiskla pouze černou stránku. Čím to může být, prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

V tom prípade tlač biele fonty na čiernom podklade. Budeš ako ten svetoznámy gitarista, celý v čiernom len biele gombíky. V akom textovom editore tlačíš a s akou príponou je doklad? Vyčisti spool vhodnou dávkou. http://leteckaposta.cz/508370336spusti bat myšou, ako Správca !!!Ak nezaberie, servis alebo nová tlačiareň.

Pokud tiskarna tiskne pouze cerne stranky, tak v pripade teto tiskarny vymente toner. Pokud to pomuze, stary reklamujte. Pokud ne, je problem s vysokym napetim aplikovanym na nabijeci valecek, coz si sama nejspis nevyresite, takze pak servis.