» Poradna » Notebooky

Minecraft padá,mám prý zastaralé grafické ovladače,ale nové nainstalovat nejdou

Dobrý den, mám právě nově koupený minecraft, ale mám problém, když ho zapnu tak hned automaticky spadne. Nápověda mě navedla, že mám zastaralé grafické ovladače a, že je mám odinstalovat a naistalovat ty co doporučují oni. Takže jsem tedy odinstalovala staré, ale když jsem chtěla naistalovat ty co oni doporučovali, tak mi to při instalaci hodilo neznámou chybu. Takže se tedy nenaistalovali. Nevíte co s tím? Nemáte s tím zkušenosti? Za všechny rady budu moc ráda.

Odpovědi na otázku

Nainstaluj ovladače od výrobce a ne nějaké viry

a kde seženu ovladače od výrobce?

Na stránke výrobcu