Minecraft Lagy

Dobrý deň,Mám tu menší problém s minecraftom. Internet je v pohode, ale keď hrám minecraft na serveri, kde nikto není, tak mam 100 a viac FPS. Ale keď som na serveri. kde je viac hráčov, tak mam iba 5 FPS. Mám OptiFine_1.8.0_HD_U_H6. Nastavoval som a stále nič.PS: Na singleplayer mi to ide v pohode na 200 FPS. A som Slovák Procesor: Intel(R) Core(TM) i3-4005U CPU @ 1.70GHz 1.70 GHzRAM: 12,0 GBOperační systém: Windows 10Typ systému: 64-bitovýĎakujem za pozornosť

Odpovědi na otázku

Viděl bych problém v CPU. i3ka Učková je na hry prostě málo, a to ještě v případě, že tam běží hra, která je nenažraná na výkon CPU.Procesor prostě nestíhá spravovat tolik hráčů a proto se to seká.

Taky bych to odhadl že nezvládá CPU. Holt jen i3 a ještě k tomu na 1.7Ghz, jak to nemá alespoň 3Ghz tak je to odpadní model do notebooku a na kancelářskou práci. Víc hráčů to prostě nestíhá.