» Poradna » Programy

Minecraft F11 - celá obrazovka

Ahoj, normálně jsem hrála minecraft a dala jsem F11 (dá minecraft na celou obrazovku tak, aby nebyla vidět lišta) a pak jsem to chtěla vrátitt zpátky, takže jsem dala znova F11, ale to mi tu obrazovku zmenšilo tak, že to byla menší kostička, ale nepokrývala ani zdaleka celou obrazovku. Chtěla bych to vrátit na tu 1. možnost, že Minecraft sice bude přes celou obrazovku, ale lišta dole vidět bude. Prostě jako když si zapnete internet, máte ho normálně zobrazený přes celou obrazovku ale dole je vidět lišta. nevíte jak to mám v MC udělat? Já jem na to totiž nepřišla, takže doufám že někdo bude tak hodný a pomůže. Děkuji předem!

Odpovědi na otázku

nastavení > grafiky > na celou obrazovku : vypnoutpotom restartovat hru a maximalizovat

Já nevím jak mám restartovat Minecraft

Ne už vím a děkuji Vám moc za radu! Opravdu to pomohlo děkuji moc!!

Můžu se zeptat jak mám najít grafiku nemůžu najít DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ JOSEF BAHENSKÝ PARDÓN ZA CHYBY

Btw lidi já mám zase problém, že si to chci nechat jako malý okýnko vprostřed obrazovky a nejde to. Prostě od 1.17 mi nic nejde

Taky bych to potřeboval vědět