» Poradna » Programy

Minecraft - sám se vypíná - pomoc

Dobrý den!Mám takový velký problém. Zapnu Minecraft, dám hrát a buď se launcher zastaví, nebo se zapne MC a proces se hned automaticky vypne. Co se s tím dá dělat? (mám Origo MC) ( Reinstal už jsem zkoušel několikrát)Děkuji moc za odpovědi

Odpovědi na otázku

Skús stiahnuť nejakí iny Minecraft ;)

jakože ti crashne? pokud jo můžeš se pokusit vyčíst něco z logu (ale šance tomu moc nedávám je to hodně zmatený) jinak si můžeš pohrát s antivirem.

Pozvat si staršího kamaráda, kterému to ukážeš. Buď ti s tím poradí a nebo alespoň sepíše trochu informativnější post a my poradíme.

jestli pouzivas optifine nebo forge tak je to tim ze si tu verzi nemela zaplou bez modu atd.

Dělo se mi to stejný protože jsem měl ve forgy víc módu na víc verzi. Zkus teda něco s forem nebo módama...

Já si stahují z addons módy do minecraftu. Ale když jsem na jednom svěťe tak se mi moc minecraft nevipíná ale když jsem na jíném tak se mi třeba za 15 sekund jsemi vypne.

Mám stejný problém, ale děje se to i když hraju bez optifine i forge