» Poradna » Ostatní

Mikrovlnka vyhazuje pojistky

poslední týden začala vyhazovat pojistky na obvodu kde jela nejaký rok bez problému-může to být stářím(vadná)-mikrovlnka-

diky

Odpovědi na otázku

...no tak jí zapoj, do jiného obvodu, a když udělá to samé, tak je to jasný.
A ideální by byl jiný obvod, třeba u sousedů.

Muze byt taky jistic v haj...vadny. Vymen ho a uvidis.

Dej tam hrebik, ten vydrzi.

Taky nám to dělala a šla z domu, koupili jsme s menším příkonem a naprd ohřívá jídlo.

Můžou to být i vyhžavené jističe. Mě taky začala pračka vyhazovat jistič a stačilo ho vyměnit za nový se stejnými parametry.