» Poradna » Mobily

Mikrofon u sluchátek

Zdravím,mám problém s mikrofonem u sluchátek, když zapojím sluchátka s mikrofonem, mikrofon se neukazuje. V nabídce mikrofonů je vždy pouze mikrofon notebooku.Děkuji

Odpovědi na otázku

Jaký konektor mají sluchátka a notebook? Starší věci mají dva stereo jacky (TRS), novější jen jeden TRRS jack. Pokud nejsou obě strany stejné, potřebuješ redukci (prodávají se obě varianty).

Sluchátka mají jeden nebo dva jack konektory? Některé notebooky mají rozdílné typy konektorů a pak se musí kupovat redukce.