» Poradna » Notebooky

Mikrofon po zapojení nabiječky šumí.

Ahoj lidi k narozeninám jsem dostal sluchátka s mikrofonem ale po zapojení nabíječkyzačne mikrofon bzučet. Sice mě jde slyšet ale to bzučení je otravné. Děláto při nahrávání videí nebo při volání na teamspeaku a tak dále.

Odpovědi na otázku

Narážíš na něco, čemu se říkalo EMS (elektomagnetická slučitelnost). Něco neodpovídá předpisům, je ošizené odrušení.

Aha ale jak se toho mohu zbavit.

1. Nabíječka nadměrně vyzařuje rušení.2. Nebo ten mikrofon je nadměrně citlivý na rušení.3. Anebo oboje současně...Takže vyměnit (nebo odrušit - což nemusí být jednoduché).