» Poradna » Mobily

Mikrofon OZVĚNA

Cus chci se zeptat mám tyto sluchatka Kingston HyperX Cloud Drone a chci se zeptat jakto ze kdyz zkusim neco nahrat a v pozadí je nejaka hudba tak to v té nahravce jde slyset? ale kdyz snízim citlivost tak zase jsem potichu?

Odpovědi na otázku

Tak logicky, když sluchátka slyší tebe, tak musí slyšet i zvuky v pozadí, ne? :)

Ne dívej proste když si pustím nejakou hudbu v pozadí a když natačím v audacity tak ta hudba v te nahravce je jakoze to zaznamena tu hudbu a to ja prave nechci

Je jedno zda si pouštíš hudbu v pozadí, nebo venku zatroubí auto nebo si třeba prdneš. Vše to jsou zvuky stejně jako to co říkáš a mikrofon to vše zachytí a pak je to v nahrávce.

Nevím kdo ti dal + Mikrofonu je jedno odkud se zvuk bere. Prostě sluchátka máš asi hlasité, něco z nich jde slušet i mimo ně a pak to samozřejmě zaznamená i mikforon, pokud je dostatečně citlivý.