Mikrofon k foto

Dobrý den, bude mi u Sony A3000 tato redukce http://www.gsmcentrum.cz/audio-adapter-jack-3-5-mm... pro zapojeni mikrofonu? Jde mi o to abych to to nemusel dělat pokus omil. Jestli si s tím a3000 poradí po strance HW a SW. Děkuji

Odpovědi na otázku

Ten "omil" je srandovní.... Ale obávám se že to fungovat nebude...

možno to chcel len omilovať

Tak tak, ještě jsem nikdy neviděl, že by zrcadlovka k něčemu používala Micro USB respektive zda-li by ho vůbec měla. Jenom sáňky pro externí mikrofon nebo 3,5mm audio jack.Všude píšou že u tohoto foťáku slouží Micro USB pouze k nabíjení.

Na stránkach fotolab mi psali že to fungovat bude, ale taky se mi to moc nezdálo. Ale Sony má multi micro USB tak jsem si nebyl jistý.