» Poradna » Ostatní

Microsoft Word Starter 2010 nelze spustit

Dobrý den milí rádcové. Nemůžu otevřít Microsoft Word Starter 2010. Hlásí to-nelze spustit. Opravte v ovládacích panelech. Tím ale končím, protože nevím kde to tam mám opravit.

Odpovědi na otázku

Co ho přeinstalovat?

Ovl. panely > Přidat /odebrat programy > MS Word starter > opravit.

Dobrý den! Nemohu otevřít Microsoft Word Starter. Hlásí jen: Nelze spustit. Opravte v ovládacích panelech. Nevím však, kde to tam mám opravit.

Nemůžu otevřít Microsoft Word Starter 2010. Hlásí to-nelze spustit. Opravte v ovládacích panelech. Tím ale končím, protože nevím kde to tam mám opravit.

Z neznámého důvodu najednou nelze otevřít word start a nemohu psát. Nejprve se objeví ikona , zmizí a dále text Microsoft Word Starter 2010 nelze spustit ...

Nelze spustit Microsoft word starter

Jak spustím word?