» Poradna » Windows (a jiné OS)

Microsoft ucet

Dobry den. Zakoupil jsem si novy notebook lenovo, vytvoril jsem si Microsoft ucet atd. pri zacatecni instalaci. Jenze ted se nemohu prihlasit protoze ja blbec jsem za 1) zapomnel heslo a za 2) jsem omylem zadal cizi email takze si ted ani nemuzu vyzadat nove heslo a nemuzu se prihlasit do pocitace. Prosim Vas poradte mi.

Odpovědi na otázku

Tak to si v pici.

No ale prodejce mu, jako placenou službu, tento problém určitě vyřeší.Mohl by si to udělat i sám, ale jedinci, který neumí zadat svůj mail a ani si zapamatovat heslo, bych se neodvážil ani naznačit.

ano ovšem, ono je úplně normální zadávat "omylem" cizí e-mail ke kterému nemáš žádný přístup a ještě navíc zapomenout heslo Máš smůlu, toho ukradenýho Lenova se prostě nedostaneš

Nainstaluj Linux.

Proč zase Linux, když si to koupil s Windowsama? Že bychom byli stále stejně blbí a paranoidní?

Tvoje starosti tak mať s blbým MS účtom. Teraz musíš kúpiť nový noťas zn. Lenovo, inak si v rici.

... a za 3. jsi mamlas!!! Promiň...

Napis majiteli ciziho emailu.

1. nejsem si jistý, zda věřím pohádce o cizím e-mailu, nemusí se účet aktivovat klepnutím na odkaz v emailu?2. pokud se nepodaří dopsat se majiteli cizího mejlu (existuje-li), tak pak snad jedině kompletní přeinstalování systému

Lze použít nástroj Kon-Boot, který se spouští z bootovacího USB nebo CD ( http://ulozto.cz/browse , http://www.piotrbania.com/all/kon-boot/ ).

O. S. pro který si musíš někde vytvořit účet, abys ho mohl nainstalovat, nebo provozovat, je na dvě věci. Něco takového bych si do počítadla nikdy nepustil.

Ale tohle přece žádný OS nevyžaduje!

Možným řešením je i provést v notebooku tovární nastavení, kdy se původní Windows úplně smažou (i s uživatelskými daty) a nainstalují se nové Windows a s novým heslem.

No, výborně, ty jsi tak blbej, že by tě k PC neměli vůbec pouštět aby zabránili možné katastrofě Zapomenout heslo, budiž, ale zadávat cizí e-mail, to je na kop do řiti

Tak to máš smůlu, a ano, blbej jsi. Zadávat cizí email je fakt unikát! Takže (pokud není ntb kradený), tak ho uveď do továrního nastavení.