» Poradna » Ostatní

Microsoft store

Ahoj.Stahuju pres microsoft store hru Forza Horizon 3 a uz podruhy me to stopne nekde u 40Gb a zacne to stahovat od nuly.Mam pomaly net takze me to stahuje dva dny a pak tohle.Mam posledni update co ted vydali co prej opravuje stahovani pres store ale zadny rozdil tam neni.Nevite co s tim?

Odpovědi na otázku

1. Stahnout nekde, kde je uveritelna linka do netu.2. Priste nekupovat veci jako digital download, kdyz na to objektivne nejsou podminky. (Ostatne casto se da jinde koupit to same na DVD levneji..)