» Poradna » Windows (a jiné OS)

Microsoft Edge

Prosim o radu - při 1. načtení stránky v ME dochází k velkému zpoždění (4 sec),samotné procházení stránky bez problému. Win.10. Edge. Rychlost připojení vice než 20 m/sec.klir

Odpovědi na otázku

když zapneš jakýkoliv prohlížeč tak první spuštění, vždy vytěží pc, takže záleží jaké pc mášale když už ten prohlížeč běží pak si výkon pc samozřejmě sednestačí se podívat do správce úloh nech ho běžet a zapni prohlížeč hned uvidíš jak vyskočí ramky, procesor a někdy i HDD

Tyto problémy jsem neměl,nastaly asi před týdnem .Vyzkoušel jsem Gogle Chrome a ten pracuje normálně (Strejdu googla nemam rád tak ho nechci)

20 metrů za sekundu? Tak to ti teda sviští !!!