» Poradna » Programy

Měření spotřeby RAM

Ahoj, hledám program pro měření aktuální spotřeby RAM pro všechny procesy programu dohromady. Správce souborů je procesech na pozadí rozhází a oddělí. Mám na mysli něco jako (jen příklady): Comodo (25MB), Firefox (300 MB), Word (71 MB), existuje nějaký? Díky!

Odpovědi na otázku

Správce úloh ve Win10

myslel jsem správce úloh ale ten je nepřehledný

obrázek z netu - http://www.howtogeek.com/wp-content/uploads/2012/0... co je na tom nepřehledného? dokonce to má barvičky a tak

a spočítá mi spotřebu všech záložek otevřených v chrome dohromady nebo to budu muset pokaždé počítat?

Kdyby to byl jeden proces,tak ano. Jelikož to není jeden proces,tak to žádný 3rd party nedokáže.