Mechanicka klavesnice

Dobry den, hledm mechanickou klavesnici do 3000kcKtera je dle vas nejlepsi?

Odpovědi na otázku

Mám pocit že z těch co se teď prodávají stojí za něco jen Cherry Board 3.0...bohužel k ní v ČR nemůžu nikde sehnat područku ?! Zbytek klávesek do tří tisíc (Cherry je za dva dva tuším) je taková divná lesklá bída (taky sem nějakou chtěl koupit a nakonec mám pocit že když chce člověk dobrou mechaniku, tak musí investovat tak čtyři až šest tisíc...)... Suma sumárum - nemá cenu používat přehledy z loňska bo tam jsou Tesora které se už do ČR nevozí. Cherry je největší producent mechanických spínačů spínače a recenze o téhle klávesnici (Cherry board 3.0) nehovoří zle, jen ta područka mě štve (ale měla by se prodávat zvlášť ?!) Co koukám tak za tři tisíce nemá normální područku žádná :( a vesměs tam jsou "divný značky".

Mě se ještě do 3 tisic libi ozone strike pro a nebo corsair strafe a razer blackwidow ultimate 2016