» Poradna » Notebooky

Mam problem s windows7 nemuzu se tam dostat uz mesic dekuji

dobry den potrebovala bych pomoct nevim mam novy notebook a dali jsme tam heslo a zapomneli jsme ho chce to po me nejakou disketu a nic nereaguje nevimn co stim dekuji moc za rady

Odpovědi na otázku

Vrať to majiteli, omluv se a už to nedělej. A nauč se psát jako člověk.

Stahni si Ophcrack, vypal obraz na cd/dvd, nastav v biosu bootovani, nabootuj live linux, pomoci instrukci zapni ophrack a s nejvetsi pravdepodobnosti ti to za chvili ukaze heslo. http://ophcrack.sourceforge.net/Pripadne to odnes do servisu

udělej si zálohu svých dat přes live linux a přeinstaluj windows. A příště vol heslo lépe.

Když už bude mít vypálenej/naformátovanej live linux, tak ať ho rovnou nainstaluje, ne?

jo a pak tu bude 10 dalších vláken s dotazy na úplné triviálnosti... (i když to možná v případě Windows taky )

Lazesoft by měl zmáknout i ten největší Jouda.. Tím jednoduše smázneš přihlašovací heslo http://www.lazesoft.com/lazesoft-recover-my-passw... A stejně si myslím, že jsi ten noťas ukradl..

nn ja mam 2 windows 7 maly notebooky jeden de ale u druhyho tam mam 2 prihlasovaci okna ikdyz to heslo jsme tam zadali spravne tak to ukaze ze je spatne predtim mi to slo ale ted uz nevim co s tim a kdyz to zapnu ukaze se mi tam to modre okno kliknu na nej dam heslo a furt nic uz nevim co s tim a ten lazesoft nevim co je nerozumim tomu je mi 16 takze fakt nevim.... kdyby si vedel jak jinak a jednoduse budu rada

Jednoduše na tři kliky myší to prostě nejde. Vždy potřebuješ mít jakési znalosti. Doporučuji odnést někomu, kdo ví, která bije.

V tom případě to budeš muset odnést někomu znalému, pokud je to na tebe moc složité. Já si taky nebudu zkoušet opravovat auto, když tomu vůbec nerozumím.

Podle tebe je "auto" jednotka zdatnosti a umu? Proč jí nenabídneš opravu reaktoru (je jedno jakého), váčku v zubu nebo rozplizlých knedlíků?

Místo těch keců si oprav odkaz na své webovky.

On AI Wintermute to jednak nepsal Tobě, ale tazatelce a ta (a všichni oststní) to narozdíl od Tebe nepochybně pochopila. No a co čert nechtěl, přijde idiot co není schopen pochopit psaný text a začne pokládat "vtipné" dotazy

kdyby jenom kecal, ale on mě irituje tím jeho nefunkčním odkazem na www, já si pořád říkám, už mu to funguje, kliknu a stíle nefunkční, a hned mám pokažený den.

A cos na těch jeho stránkách hledal prosimtě?

Nic. Jen tak jsem na ně jednou omylem kliknul a ony nešly, tak mu už poněkolikáté píšu aby si odkaz opravil nebo je prostě zfunkčnil. A od té doby na ně klikám proto, abych se dozvědel jestli se tak stalo nebo ne.

No, to byl největší omyl tvého života, jestli omylem

jednotka zdatnosti nikoliv, ale dřív spousta chlapů brala jako samozřejmost, že si na škoduli umí vyměnit karburátor apod. Já na férovku klidně přiznám, že kulový vím o tom, k čemu ten karburátor vlastně je. že vím akorát, kam nalít vodu, brzdovku a směs na ostřikovače, příp. olej, ale když se něco stane s motorem apod. tak zamířím do servisu.Stejně jako při bolestech břicha nezačnu objednávat skalpel, desinfekci a hledat tutoriál na operaci slepáku.Logicky tedy někdo jiný bude s počítači na stejné úrovni jako já s autem. Dotyční by si ale měli přiznat neznalost a nemyslet si, že je to přece "jen" počítač a že to podle netu nějak zvládnou.

Debile...

Tady je zase někdo vtipnej jak sekera v zádech.

Jo tááák..ona je to slečínka.. A psal o 16tiletým chlapovi.. No to mě teda poser.. Šklebím se tady nahlas jako debil..

Nikolo,co kdybys požádala tatínka o pomoc, jak vyřešit ten zaheslovaný notebook..??Taťka nemá čas..???.. Leží na gauči, popíjí lahváče a čumí na telku..???..

Nečumí - otec neznámý a "strejda" č. 26 se odstěhoval před týdnem....

Tak by slečínka mohla požádat sousedovic kluka..

Třeba je to chlapec z chudé rodiny a její rodina by to neschvalovala.