» Poradna » Mobily

Mám plnou paměť

Vím že to není problém ale já (doslova)miluju Pokémony nemohu si je stáhnout ale před dnem mi to šlo(a to jsem mobil nechala ležet celí den na stole)nevím co s tím prosím o radu(mobil:Lenovo)

Odpovědi na otázku

Prostě jsem bezradná kdo má stejný problém ať napíše: ++PG

Ps.Je mi 12

Zkus ho restartovat a když to nepůjde odinstalovat nějaké zbytečné aplikace či např. smazat zbytečná foto.

A to jsi si je před tím dnem odinstalovala a smazala nebo co ?

Ano byla jsem na dovolené a v česku jsem to musela odinstalovat (jinej účet) A šlo mi to nainstalovat(ps mám jednu hru a 35fotek) hned po příjezdu a včera mi to nešlo

Že "miluješ" Pokémony - je síce pekné, ale v tvojom veku by mala kašľať na Pokémony a radšej sa UČIŤ!

Chytej radši kluky, než pokemony, na pokemony ještě času dost

Ano Pokémony hrát až v důchodu teď se věnovat lepším věcem

Jednoduché riešenie : a - nemilosrdne povyhadzovať všetko "veľké" a nepotrebné . b. ak všetko "potrebuješ" tak jedine vymeniť tento mobil za mobil s väčšou pamäťou . c. u niektorých si môžeš pamäť aj dokúpiť / rozšíriť .

Jak si může dokoupit paměť?

asi myslel pametovou kartu...

...samozrejme , že kartu , čo iní sa dáva do telefonov.

Ďakujem vela mi to pomohlo :)