Mam novou GK 1070 od MSI a pri zapnuti pc jedu na integrovanou

Zdravim mam novou GK 1070 od MSI a pri zapnuti pc jedu na integrovanou. Jak to prepnu?

Odpovědi na otázku

Musíš otevřít BIOS a tam pokud se nepletu to je v položce Advanced a tam to přepneš, záleží ale na výrobci MB. A jen pro tvou informaci. Existuje strýček Google kde stačí zadat: switch graphic card in bios

Monitor zapoj do GTX 1070 a nainstaluj ovladače. Monitor vždy běží přes tu grafiku, přes kterou je připojen. Takže není možné, aby běžel přes integrovanou, pokud v ní není zapojený. Maximálně ti tam mohou chybět ovladače.

Přesně kabel nemáš zapojený v grafice, jak bys dostal obraz přes grafiku 1070 ale tak aby běžela přes ni integrovaná ? to ani není možné ...

Je to možné . Asi nedokončil inštaláciu GK. Po zasunutí GK , a zapojení kábla do GK ide iba integrovaná. Na DVD je asi 150-200 MB inštalácia ktorá by to mala všetko dať na správne miesto. A MSI si vytvorí samostatné ikony na nastavovanie parametrov , aké kto chce a potrebuje . Aj 4K ak máš vhodný monitor. Netreba chodiť do BIOSu. Aspoň moja GK MSI si to tak urobila .

alter01 můžeš mi říct jak chceš přes HDMI grafické karty kterou jenom hodíš do PCI,, dáš do ni kabel,, a ten kabel hodíš do monitoru,,, a nějakým zázrakem se dostaneš do Intel HD graphic ?,,, opakuji přes grafiku gtx 1070 ,,,, se dostaneš k HD intel ?

Vse mam zapojene spravne. Uz jsem to i prepnul ale ted mam dalsi problem. Monitor nereaguje a nechapu proc. LG IPS277L. Je jen cerno a nic nefunguje

- Jakým kabelem máš připojený ten monitor? Doufám že jsi nepoužil nějakou redukci DVI/VGA, protože to s tvou grafikou nemůže fungovat (jedině aktivní převodník).- Jakou máš základní desku (u některých starších desek je nutno pro zprovoznění těchto grafik provést update BIOSu)- Předpokládám, že jsi nezapomněl zapojit přídavné napájení grafiky.

update BIOSU ? ty vole co ti je ? víš že GTX 1070 se strká do PCIe ? když mu přes ten PCIe běžela karta před tím proč by neběžela tahle ? opakuji karta je PCIeprý Bios

BIOS/UEFI na MB spolupracuje s BIOS/UEFI na graf. kartě. Je možné, že pro novou kartu je nutný update na MB.

To není žádný blud ale fakt, občas je třeba aktualizace BIOS pro správné fugngování novějších komponent. Nehledě na to, že pro správné fungování GTX řady 1xxx je třeba mít základní desku s podporou UEFI.

Aha takže každý 'herní'' PC co vyleze s Alzy a má tam nové komponenty ale X let starý Bios je teda zázrak ? já měl na své desce hodně starý bios a vše šlapalo,,, nechápu to teda :))Vy volové už jste někdy viděly PC který by nezapnul nějakou komponentu kvůli Biosu ? víte co je vlastně bios ? ,,, od dneška vím že :)))) bios braní komponentům se zapnout 99% všech PC hráčů ani neví jaký má v PC bios a vůbec na to ani nešahají troubové

V tom případě se máš ještě co učit ;) U takových CPU se update BIOSU dělá poměrně pravidelně, jinak PC ani nerozjedeš. U grafik už je to vyjímečnější, ale taky jsem se už s takovýma PC setkal, většinou jsou to OEM sestavy, které mají dokonce WHITELIST pro použitelné grafiky a pokud chceš použít jiné, musíš BIOS updatovat, nebo odemknout.... A zrovna u grafik řady GTX 1XXX je potřeba BIOS aktualizovat i u klasických výrobců.

Každopádně případ tady té sestavy to nebude, ale to jsme nemohli vědět, když autor dal název desky až po teď

Mimochodem všimni si popisu u jednotlivých aktualizací https://cz.msi.com/Motherboard/support/Z170A... Vylepšují kompatibilitu = podpora nových HW komponent a oprava chyb. Prioritní jsou pro tento případ opravy kompatibility PCIE. Takže za pokus se nic nedá

Mam z170a gaming m3 a 1070 msi gaming xKarta chvili jede chvili ne a nechapu cim to je. Pridavne napajeni mam zapojene

1) Máš zapojený monitor opravdu v grafické kartě a ne v základní desce? 2) Karta je správně zapojená včetně napájení?3) Máš povolený UEFI boot v biosu? (pro řadu GTX 1xxxx nutné)4) Deketuje systém vůbec GTX1070?

1)mam2) mela by vetraky se toci a ledky sviti3)nemam tuseni nejde obraz4) -||-

Zkusil bych tu aktualizaci biosu na nejnovější verzi, za pokus nic nedáme.https://cz.msi.com/Motherboard/support/Z170A... Stačí stáhnout nejnovější bios do PC, rozbalit a soubory vložit na USB flashku naformátovanou na formát FAT32 a přes BIOS aktualizovat.

Nejede mne obraz

Nejde mne zapojit pc do monitoru. Zkusil jsem 3 monitory a 3 kabely takze problem musi byt v karte.

Vyndej graf. kartu. Píchni monitor do integrované. Vlez do UEFI. Udělej co je potřeba.

Dobre uz jsem rozjel pc. Kde je uefi a co to je? Mimochodem dekuji vam mnohokrat za ochotu

Pripadne co tam

Po spuštění PC je třeba vstoupit do UEFI - stisknout F2 nebo DEL. Ověřit verzi UEFI, zda není stará. Boot musí být v režimu UEFI !!!, pokud není, je třeba to nastavit a ev. přeinstalovat Windows.

Dobre diky

Boze ty jsi retard, dej to nekomu kdo ti to zprovozni kdyz tomu nerozumis

Nejdriv jsem buh a potom retard ..?