» Poradna » Ostatní

Mám nedostatok miesta na 3 tablete Samsung.

Ako prosím presmerujem všetko stahovanie teda ukladaci priestor na pamatov kartu?Tento tablet to vôbec ako možnosť nema

Odpovědi na otázku

Normálně v nastavení.

No dakujem.Ale mne to tam nejde jedine co mozem je ukladat na tablet.Inak ponuka pamatova karta nieje tmavo oznacena, teda nada sa na nu kliknut.

Hmmm zajímavé. Zamyslím se....Fakt to tam nemáš? Mám taky Samsung a je to tam.

a máš vůbec v tom tabletu nějakou kartu?

Pokiaľ v tom Samovi Sungovi máš vloženú SD kartu a i napriek tomu sa nedá do nej zapisovať - buď je "uzamknutá", alebo je to karta, ktorú ten Samo nepodporuje.Pozri si v špecifikáciách tabletu, AKÉ flash karty podporuje - je celkom možn, že máš kartu SDXC a Samo to nepodporuje (len do SDHC) a do určitej kapacity (často používané 32GB, zriedkavo 64GB).V prípade nepodporovanej karty ju síce deteguje, ale nedovolí zápis, ani prístup.

Xxx ano asi to je ten problem.Aka je netusim ale je vacsia ako 64gb. Inak asi debil niesom,ze sem budem pisat a nebudem mat vlozenu kartu alebo to v tom jednoduchom nastaveni to nebudem moct najst.Dakujem ale vsetkym za odpoved.