» Poradna » Programy

Malwarebytes

zdravím, potřeboval bych poradit, při stažení do notebooku, a spuštění instalace programu MALEAREBYTES-ANTI MALWARE se mi ukáže nápis INTERNÍ CHYBA : EXPRESSION ERRO " RUNTIME ERROR ( AT 79:177 ) : EXTERNAL EXCEPTION E06D7363.Jedu na W 8.1, před aktualizací to jelo v poho, teď to zlobí, uvedené jsem stahoval na stránkách výrbce

Odpovědi na otázku

Máš MSVCP 10?

na mě musíš česky, MS je asi microsoft

Jedná se o knihovnu MSVCP100.dll , kterou musíte stáhnout a vložit do složek system32 a sysWOW64.http://www.dllme.com/dll/files/msvcp100_dll.html vpravo zelené tlačítko DOWNLOAD, poté opíšete kód a dáte submit, následně už jenom na zelené Click here to download your DLL.Ale jestli to zrovna vyřeší Váš problém, to opravdu netuším.

Mně taky po aktualizaci neotevře program. Asi chtějí prachy za placenou verzi

Hoši mě bolí břicho. čau