» Poradna » Notebooky

Malo FPS při hrách

Dobrý den,Koupil jsem si notebook HP Probook 450 s grafickou kartou AMD radeon 8750M ale mám problém s tím že se mi hry pouštějí na integrovanou grafickou kartu a nemuzu to prepnout poradíte mi prosím Děkuji

Odpovědi na otázku

A jses si jistej, ze se ti hry spousteji na integrovane grafice? Ona ta amd grafika neni zrovna urcena k hrani her....

Ono to nepojede dobře ani na tom Radeonu. Takže je klidně možné, že jedeš na něm ;)

Zajimalo by mě o jaké hry se jedná...?