» Poradna » Programy

Mafia II, PhysX SDK

Zdravím, pri spúšťaní hry Mafia II (Steam) mi vyhadzuje hlášku:"PhysX SDK not initialized. PhysX System Software will be installed."a hra nejde spustiť.Preinštalovával som ovládač a nepomohlo.Na internete som našiel riešenie (ale pre AMD) samostatná inštalácia PhysX SDK, nepomohlo ani to... Hra Mafia II CZ aktivovaná už dávnejšie (predtým nebol problém)Ovládač GPU GF 340.43

Odpovědi na otázku

Pokud se nemylim, tak drivery verze 340.43 jsou stale beta, mozna bych zkusil je odinstalovat na nainstalovat posledni stable.Jakou mate grafickou kartu?

GTX 580 SO, tou BETA som nahradil stabilnú verziu... nejde to ani na jednom... Ostatné hry nemám problém...

Nainstaluj si do w8 toto:http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/desktop/hh8... Měli by tam být skoro všechny dyn. knihovny, co používá directx.

nefunguje ti to.ten program co si poslal

Sam jsem podobny problem u zadne hry nikdy nemel, takze budu trosku varit z vody, ale neni potreba k PhysX SDK nainstalovat jeste PhysX System Software? http://www.nvidia.com/object/physx-9.13.1220-dr...

Samozřejmě je nutné mít v pc nainstalovanou nejnovější physX verzi.Mě se physX nedařilo nainstalovat a povedlo se to až s instalátorem,co měl koncovku souboru msi.

Děkuji pomohlo to :)

Po stáhnutí hra okamžitě fungovala, díky za radu :)

Fakt dík už mi to funguje

Máš naprostou pravdu stačilo stáhnout a funguje Díky moc

děkuji moc

Díky

Děkuji za pomoc :)

Stejný problém.

ano mam stím taky istí problem ale neviem prečo nikdi sa mi to nestalo skušal som aj na internete najsť inštalačku physx mafia 2 našiel som ale nepomohlo

Mám ten samý problém. Mám win10 a grafiku mám tuto: Sapphire Launching HD 5750 Vapor-X Video Card. Tak nevim co s tim physx sdk?

omlouvám se za tu blbost co jsem napsal, samozřejmě stačilo stáhnout a nainstalovat!!!

PhysX SDK not intialized. PhysX System Software will be installed