» Poradna » Web a internet

Mafia 2 nebo GTA 5 na Android

Ahoj, nevím jestli se to sem úplně hodí ale potřeboval bych poradit jestli existuje Mafia 2 nebo GTA 5 na Android, abych to mohl hrát na mobilu. Děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

No to bohužel není a kdo ví jestly vubec bude ale takovej silnej mobil asi nemáš .D

Na internetu je plno videí a odkazů ale to je jen fake. Jinak mám telefon Sony Xperia Z1.

Jde to obklikou. Musíš mít počítač, který ty hry utáhne s přehledem, potom si zapnout Shadow Play a třeba přes Moonlight streamovat do mobilu.