» Poradna » Ostatní

Mafia 2 - nefunguje!!!

Dobré ráno,potřeboval bych poradit. Včera jsem si koupil originál Mafii 2, ale když jsem si ji chtěl zahrát, tak se mi ukázala jen černá obrazovka a chyba s nápisem PROGRAM MAFIA 2 APPLICATION PŘESTAL PRACOVAT!!! Poté jsem zkusil mafii 2 na notebook a tam se mi hned zobrazila hra správně, ale můj notebook je starší a tak mafii 2 nezvládá... Moje pc je: Hp elite 7500 microtower MTgrafická karta: NVIDIA geforce 640 gt (3gb) - četl jsem, že tady by mohl být problémOS: win 716gb RAM

Odpovědi na otázku

Zkus jít na nvidia.com a stáhni nejnovější drivery pro grafiku

http://www.zive.cz/poradna/mafia-2---program... , předpokládám, že jste to opět Vy, včera jste si Mafii 2 nechtěl koupit, dneska ji jako zázrakem vlastníte. Milý chlapče, jen se divím, že ti to stojí za to, dělat ze sebe blba!!!

Pipi - ???

Pakliže nejste tatáž osoba (viz. odkaz na včerejší debatu), tak se Vám samozřejmě omlouvám, ale značná podobnost Vašeho dotazu ve mě vzbudila dojem, že jste ten pablb ze včerejška

Ok

Měl jsem ten samý problém a stačilo nainstalovat physics. Máš ho nainstalovanej?

Ano, mám

Zkus různé ovladače na grafiku přímo z nvidia. Pokud to nezabere, tak nevim....

Už jsem zkusil snad všechny a nic

Protože Petře Nováku/Jirko http://www.zive.cz/poradna/mafia-2---program... nepíšeš pravdu a pořád se snažíš rozchodit tu kradenou verzi, na kterou ses ptal včera.

I kdybys změnil nick 100x, tak máš smůlu. S kradenou verzí ti tady nikdo pomáhat nebude! Už si tu hru kup a dej pokoj!

Jebe??čo plačeš, že kradnutá verzia hádam nebude platiť za každú hru, ktorú si chce zahrať, spolčnosti ako Steam aj bez toho zarobia dosť

sem rad že se najde člověk který si i obrázky z Google kupuje a zaplatí i za písničky co stahuje a i na videa se podívá až pote co si je zakoupil (bohužel tomu nevěřím a blb jako ty mi to nevyvrati )