» Poradna » Windows (a jiné OS)

MAC - samovolné přesouvání ploch

Zdravím,používám na Macu plochy, mezi kterými se přesouvám gestem na touchpadu, popřípadě CMD + TAB, obvykle jich mívám kolem 6. Problém ale je, že se mi často samovolně přesouvají a mění pořadí, což zpomaluje práci, protože je musím hledat, namísto aby měly stabilní místo.

Odpovědi na otázku

OK, dekujeme za informaci...

To má být odpověď? Tak moc díky, nemusel ses obtěžovat tady psát ...

macforum.cz

Díky, myslel jsem, že i tady se najde nějaký mac guru:)

No, plochy používám také, dokonce na dvou monitorech, tebou popsané chování zaznamenávám také, ale nevidím v tom problém. Plochy přepínám buď přímým výběrem po stisku ctrl + šipka nahoru a nebo skvenčně ctrl + šipka vlevo nabo vpravo. Možná, kdyby jsi položil nějakou otázku, mohl by ti někdo odpovědět.