Má smysl přetaktovani CPU za účelem lepšiho využiti výkonu GPU?

Zdravím,Chtěl bych jsem se zeptat zda-li má smysl přetaktovani CPU z 2,6GHZ na 3.1Ghz přes pin mod (v biosu mi to nejde skrz zakladni desky) za účelem lepšiho výkonu GPU? (HW Info Dole)HWINfo:Os : Win 7 Pro 64bitMB : dell 07n90wCPU : Core 2 Quad Q6700Ram : 6GB DDR3GPU: MSI GTX 1050 2GB OCBenchmark test (celkový) : http://www.userbenchmark.com/UserRun/2764533

Odpovědi na otázku

Jelikož má C2Q hodně slabý výkon na jádro, je dobré z něj dostat co nejvíce. Měl jsem silnější CPU této generace a omezoval mi i slabší grafiku, než je GTX 1050. Ale nečekej zázraky. 2,6 > 3,1 moc velký rozdíl není a možná to ani nebude znát. Moderní procesory mají skoro dvojnásobný výkon na jádro.

aha ,kdybych neměl ořezanou desku i bios tak bych vice dal asi

no timpadem to asi nema ani cenu ,ale aspon něco dostanu z te grafiky a muzu hrat hry typu gta v normal detaily kolem 45-70fps +- než si pak pořidim později lepši zakladovku s prockem a vytahnu vice z ni pak

myslím, že ano