» Poradna » Programy

Lze nějak přenést aktualizace Office 2007 na nový NB s Windows 10 4 bit?

Ahoj, mám NB s Win XP a koupil jsem nový NB s Win 10 64 bit. Mám originální CD s Office 2007 včetně licence. Mám 2 dotazy:1). Musím nejprve odinstalovat nainstalované nové Office, protože po uplynutí 1 roku nehodlám platit měsíční poplatky a nainstaluji Libre?2). Ve starém NB s Win XP jsem Office 2007 poctivě aktualizoval a měly by tam někde být ty aktualizační soubory. Musím po instalaci Office 2007 do NB s Win 10 znovu provést aktualizace z webu (pokud to vůbec půjde) nebo by šlo nějak ty stažené aktualizační soubory využít (překopírovat a spustit?) do nového NB s Win 10?

Odpovědi na otázku

Stáhni si aktuální instalačku MSO2007 https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/o... a máš to vyřešeno.