» Poradna » Windows (a jiné OS)

LUpdate MFC Application

Po startu Visty se objeví upozornění "Program LUpdate MFC Application přestal pracovat.Co toznamená?

Odpovědi na otázku

Objevuje se mi vždy po startu a dokud 2x neodkliknu zrušení, tak to vše blokuje. Patrně nějaká temná indiánská hrozba.Howgh!LUpdate MFC Application

Objevuje se mi vždy po startu a dokud 2x neodkliknu zrušení, tak to vše blokuje.

Po startu Visty se objeví upozornění "Program LUpdate MFC Application přestal pracovat.Co to znamená?

Odesláním souhlasíte s podmínkami užívání služeb