» Poradna » Mobily

Lumia 640, WM10 - Už si nevím rady

Na úvodní obrazovce na Windows mobile u kontaktu se objevuje 1 nová zpráva.(Fotka 1 nová zpráva fotka 1 nová zpráva) pořád dokola. Po kliknutí na ten kontakt tam žádná zpráva není. Jenom profil kontaktu a možnost volat.U ostatních kontaktů na úvodní obrazovce je to v pořádku. Už si nevím rady jedná se o Windows 10 mobile Lumia 640.//doplněn titulek z "Už si nevím rady"//

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně bug nehotového polotovaru zvaném Windows 10. Budeš muset vydržet do Anniversary updatu.

Začalo to dělat asi tak před dvěma dny. Žádnou aktualizaci telefon ale nedělal. Ta dlaždice fungovala normálně.

Když mobil, tak jedině Android.. A když ne Android, tak třeba mobil značky Nokia.. Má jednoduché ovládání a volat s ním můžeš na všechny světové strany..

Androidy jsou na hovno..... Zasekané nic víc.... Jednou udělá Windows chybu a vy si na něho vylijete zlost.

Jasně Widle jsou tak skvělé, že je všichni chtějí. Všech těch patnáct uživatelů (když počítáme ČR).Nesmíte být socka a příště si kupte nějaký mobil který stojí víc jak dva litry, pak se vám nebude sekat ani ten Android.

mno asi tam někde bude nepřečtená zpráva

To jsem si taky myslel, ale není tam. Dokonce jsem všechno co šlo vymazal.

vymazal jsi i ten kontakt?

Ne kontakt jsem nechal.

Hard reset...teda předtím soft reset, třeba se chytne.

Zkus podržet reset (držet „Vol Down + Power“, dokud nedojde k restartu systému(. Podle mě to hnije v cache. MS účet používáš? Můžeš sem dát snímek obrazovky (s přeškrttnutým jménem a číslem, abych měl představu, kde přesně se to děje)?

soft reset jsem udělal a nic.

jak sem dát snímek obrazovky

Konečné řešeno. Vymazání kontaktu a znovu vytvoření.

no vidis

Vol Up + Power