» Poradna » Mobily

Lumia 640 kopírování kontaktů ze sim1 na sim2

Mám mobil Microsoft Lumie 640 na 2 sim. Kontakty mám ze sim1 překopírované do paměti mobilu a prosím o radu, jak překopírovat kontakty z jedné sim, nebo z paměti mobilu na druhou sim.Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Dej si export kontaktů z první sim a z telefonu na paměťovou kartu, tu dej do 2 telefonu, pusť import kontaktu a nahraj to na druhou sim.

Dík za odpověd, ale nemám dva telefony, ale púvodní sim na které mám kontakty chci nahradit v Lumii 640 novou sim od jiného operátora, která je prázdná. Kontakty mám z původní sim překopírované v tomto mobilu a jedná se mě o to jak tyto kontakty okopírovat do nové sim...

Vlož tam prázdnou sim kartu v kontaktech si dej import kontaktů na sim a vyber si ty co sis zálohoval v telefonu na tu kartu, nevím co je na tom těžkého.Pokud ti to nefunguje tak si překročil maximum kontaktů, které se vejdou na sim tuším, že je to 255 kontaktů.

Mám lumii 640 kde je OS win10 a v dlaždici "lide" kde jsou kontakty jsem žádnou nabídku na import kontaktů nenašel. Jen když jsem do nového mobilu dal starou sim, nabídlo mě to překopírováni kontaktů do paměti mobilu, kde je mám a chtěl bych je překopítovat do nové sim a to memůžu nikde najít jak to ve win10 udělat.

Proč používat kontakty "Lidé" OS windows, když se můžeme trápit a pořád používat předpotopné ukládání kontaktů na simkách, kde o ně můžeme rychle přijít, že jo...

https://www.o2.cz/osobni/en/236127-forum/Jak se dříve psalo na záchodech ve vlacích: "Ve stanici NELZE."

Možná by pomohl primitivní model Nokia, bez OS, nejlépe Nokia, připojitelný k PC. Stáhnout kontakty do PC pomocí Nokia suite, vložit novou sim a stáhnout kontakty do mobilu, lhostejno jestli na sim nebo paměť mobilu. V tom jednoduchém modelu si můžeš kontakty libovolně kopírovat.

... jo ale chce to velký rámeček na malou sim

Ono to lze, ale proc to delat. Kontakty na SIM maji jen blbci, omlouvam se za ten vyraz, ale je to tak.Kontakty na SIM maji spoustu omezeni, spatne se s nima manipuluje a spousta dnesnich telefonu s nimi neumi primo pracovat dokud se neudela jejich kopie v pameti telefonu. Zalohovani kontaktu se z dnesnich telefonu provadi automaticky do cloudu tedy i pri ztrate telefonu clovek neprijde o kontakty a neni nejmensi problem je dat do noveho - klidne jine platformy.

Trochu bych s Tebou nesouhlasil. Znám frajery, kteří v hospodách už ztratili , nebo jim byly lo ukradeno, tolik drahých mobilů, že si přehodí večer simku do velkého rámečku, a vrazí do levného šuntu, když jdou za zábavou. Není to ale žádná mládež, tihle hoši si už nepotřebují honit kšandy před holkama kvalitním mobilem.

I toto jde jednoduseji. Osobne nechapu na co drahy mobil obecne, az na vyjimky je to jen pro ego.

Za sebe souhlasí. Moje Nokia 520 mi bohatě vyhovuje, system nepadá, navigace Nokia je solidní, a hlavně, já potřebuji telefon, pár knih na SD kartu, 4-5 filmů - kdyby musel člověk někde dluho čekat. Chápu ale lidi, kteří potřebují spíše výkonný computer do kapsy. To, že umí navíc telefonovat je okrajová záležitost. Nebo mají horší zrak a potřebují velký kvalitní displej. Každý máme jinou potřebu, a nelze šmahem soudit.