» Poradna » Mobily

Lumia 520 černá smrt

Zdravím, odešel mi jeden z telefonů - Lumie 520 - při zapnutí se objeví logo a pak už jenom podsvícená tma. Nevíte, jak ji opět rozchodit?

Odpovědi na otázku

v servisu to většinou dělají

Měl jsem na mysli nějakou podomáckou opravu. U telefonu už odešlo jedno tlačítko a výkon také nepatří k nejrychlejším, takže investovat se mi do něj nic nechce.

Zkusit stáhnout https://support.microsoft.com/cs-cz/help/12379/windows-... napíchnout mobil na usb a udělat recovery

Super, funguje, díky moc za radu

Včera, zřejmě z důvodu aktualizace OS, tato prodleva nastala nejen u Vašeho přístroje: po delší dobu je na displeji pouze logo NOKIA, načez se telefon opět automaticky vypne, znovu zapne, opět logo NOKIA a hned nato logo OS Windows Phone (Mobile), procedura několika minut.

U mě to nebyla párminutová prodleva, telefon byl zapnutý celou noc a nic se nedělo.