» Poradna » Mobily

Lumia 520 - nepoužitelná

Zdravím, vlastním tětím rokem Lumiu 520, do poslední doby naprostá spokojenost, ale posledních pár měsíců, zhruba od konce léta se mobil stal zcela nepoužitelným. Padá na něm každá aplikace do takové míry, že se s ním nedá téměř ani volat, občas přestane zobrazovat barvy a jede jen černobíle. Zkoušel jsem obnovu do továrního nastavení, ale pomohlo to asi jen na 24 hodin. Je možné, že je telefon systémově poškozen, nebo je to jen další trik microsoftu, abych starý mobil zahodil a koupil si nový ? Podotýkám, že internet na něm využívám jen minimálně, takřka jen k psaní zpráv. Je mi blbé vyhazovat telefon, který je jinak zcela v pořádku.

Odpovědi na otázku

Odchází úložiště eMMC - levnější modely měly TLC. Zkusil bych ho připojit k počítači a vyresetovat přehráním softwaru přes aplikaci. Pokud to nepomůže, tak je na vyhození.