» Poradna » Windows (a jiné OS)

Lišta windows 8

Zdravím.. když hraji hru, nebo zkoukávám film..atd.. tak mi nezmizí lišta.. a nemůžu klikat na nic co je pod ní .. prosím poraďte jak to mám udělat.. aby mizela automaticky?

Odpovědi na otázku

Nevím, jen mě napadlo když si pustím klípek na celou obrazovku, hlavní panel (možná je to lišta) mi zmizí (tam mi zas vadí že nemůžu dělat výstřižky). Jestli to není něco obdobného ač Vista

tak jo, taky jsem si přidal mínus

Otazka nezni co udelat aby mizela automaticky, ale co jsi udelal ze nemizi. Normalni to neni.Druha vec neuvedl jsi jaky prehravac pouzivas k prehravani filmu a jake hry.

V jakém přehrávači na film koukáte a o jaké hry se jedná?