» Poradna » Windows (a jiné OS)

Linux se po zapnutí spadne a potom běží v nouzovém režimu

Ahoj používám linux mint 17 a už od začátku instalace mi vyhodí hlášku že spadl a že běží v nouzovém režimu. Nevíte jak to opravit? Děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

Ahoj, pokud ti to hodí chybu při instalaci, tak ti pomůže opětovná instalace. Nevím proč, ale mě to udělalo taky ale na potřetí to šlo v poho. Ale jsou lepší varianty Linuxu, například Xubuntu. Mimochodem jaký používáš Mint? Mate, Cinnamon, XFCE?

Od začátku instalace, takže samotná instalace už běží takhle? Zkusil bych ověřit integritu instalačního disku (v nabídce hned po nabootování).

Špatně vypáleno.