» Poradna » Windows (a jiné OS)

Linux - sh fail

Dobrý den, mám takový problém. DaVinci Resolve 12.5.5 nelze plnohodnotně nainstalovat, vyskočí vždy toto: http://prntscr.com/egu4oeIkona i library se vytvoří, ale nedá se to spustit. Nevím co stím, zkoušel jsem snad už všechno (chmod +x nefunguje, nechápu, ale nejde, ani run nejde).

Odpovědi na otázku

Program neznam, ale podle screenshotu bych si tipnul, ze instalujes 64-bitovy program na 32-bitovy OS.P.S. Kdyz se snazis schovat jmeno sveho pocitace (proc?), tak to udelej i v titulku shell okna

Jo to jsem si myslel chvilku taky, ale mám 64 bit. Takže chyba je jinde.

A je to pro stejnou distribuci? Tj. nesnazis se program pro Fedoru instalovat na Ubuntu a podobne?

Tak ja som asi nevidel zabugovanejsi linux ako je Zorin. Hlavne si to prepni do AJ, urcite sa ti budu tie chybove hlasky lepsie googlit.Na tvojom mieste by som skusil nieco ine ako Zorin.